بازاریابی ایمیلی – ایمیل مارکتینگ

خدمات دیجیتال مارکتینگ - ایمیل مارکتینگ - سپناوب sepnaweb
خدمات دیجیتال مارکتینگ – ایمیل مارکتینگ – سپناوب sepnaweb

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی

ارسال ایمیل انبوه با محتوایی غنی به بانک های ایمیل مخاطبین شما

از زمان ورود  ایمیل  مارکتینگ   Email  marketing  به دنیای بازاریابی، این روش به عنوان یکی از تاثیرگذارترین روش ها شاخته می شود. با وجود ایمیل های اسپم، هنوز هم ایمیل هایی وجود دارند که از نظر محتوایی غنی بوده و به تبلیغ برند شما می تواند کمک نماید. با ایمیل مارکتینگ گروهی هدفمند از افراد مورد مخاطب قرار گرفته و به دلیل امکان ارسال انبوه ایمیل، می توان این روش را به عنوان روشی با بازده بالا شناخت.

 

مقدمات لازم به منظور ایمیل مارکتینگ

جمع آوری پایگاه داده ای از مشتریان با هدف اطلاع سانی به کاربرانتان

به منظور استفاده از بازاریابی ایمیلی برای تبلیغ کسب و کار خود ابتدا باید پایگاه داده ای از مشتریان خود جمع آوری بنمایید. ایمیل های ارسالی با اهداف مختلفی می شود ارسال کرد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارسال ایمیل برای جذب مخاطب و افزایش کاربر جدید
  • بهبود و افزایش ارتباط میان کسب و کار و مشتری
  • معرفی و تبلیغ دیگر برندها و شرکت های شریک
  • دسترسی به جامعه آماری مشتریان

 

 

دریافت مشاوره - سپناوب - sepnaweb
دریافت مشاوره – سپناوب – sepnaweb
خدمات مجموعه سپنا وب -sepnaweb.com
خدمات مجموعه سپنا وب -sepnaweb.com

 

 

خدمات دیجیتال مارکتینگ - ایمیل مارکتینگ - سپناوب sepnaweb
خدمات دیجیتال مارکتینگ – ایمیل مارکتینگ – سپناوب sepnaweb

آیا کسب و کار شما نیاز به ایمیل مارکتینگ دارد؟

کاربران دنیای اینترنت نیاز به یک کانال امن برای ارتباط هستند، ایمیل محلی ثابت و امن برای کاربران اینترنت است

ایمیل یکی از محبوبترین روش های ارتباط است و کانالی امن را برای کاربران خود ساخته است. این مزیت بسیار مهمی برای استفاده از آن به عنوان محلی برای بازاریابی محصولات شما حساب می شود. استفاده از ایمیل مارکتنیگ در بحران های کانال های ارتباطی با مشتری راهگشا بوده است. داشتن یک بانک آدرس ایمیل از مشتریان وفادار لازمه یک کسب و کار موفق است.

 

خدمات ایمیل مارکتین چگونه انجام می شود؟

بازاریابی ایمیلی مجموعه سپنا وب

اگر وب سایت خود را راهاندازی کرده اید با کمک از این وب سایت روش های جمع آوری ایمل از مشتریان شما را اجرا خواهیم کرد و با انتخاب استراتژی های لازم برای ایجاد ارتباط با محوایی غنی، محصولات و خدمات شما به مشتریان معرفی خواهد شد.

جمع آوری ایمل نیاز به وب سایت دارد؟

می توان در برخی موارد با ساخت صفحاتی فقط مخصوص بازاریابی ایمیلی اقدام به جمع آوری بانک ایمیل مشتریان کرد و روش های آن توسط تیم بازاریابی سپنا وب تعیین خواهد شد.

 

بازاریابی شبکه های اجتماعی - سپنا وب - sepnaweb
بازاریابی شبکه های اجتماعی – سپنا وب – sepnaweb

بازاریابی شبکه های اجتماعی

سوشیال مارکتینگ یا بازاریابی شبکه های اجتماعی

با ورود شبکه های اجتماعی به دنیای مارکتینگ شاهد این بودیم که روش ها و استراتژی های بازاریابی نیز به سمت شبکه های اجتماعی رفته است. مشتریان کسب و کار ها امروزه بیشتر زمان خود را در شبکه های اجتماعی می گذرانند و این نشان دهنده این است که صاحبان کسب و کار باید برای حضور در شبکه های اجتماعی و معرفی خود تلاش کنند. از پر رونقترین شبکه های اجتماعی تلگرام و اینیستاگرام است. مجموعه سپنا وب نیز با در نظر گرفتن بازار بزرگ کسب و کار ها در شبکه های اجتماعی، به دنبال ارائه بهترین خدمات و مشاوره های مدیریت شبکه های اجتماعی است و در راستای اهداف خود این خدمات را نیز به کاربران خود ارائه می دهد.

 

حضور در شبکه های اجتماعی چه صودی خواهد داشت؟

بعد از گذشت موج صنعت تولید که باعث افزایش چشمگیر تولیدات شد، افراد یا مشتریان انتخاب های بسیار زیادی برای رفع هر یک از نیاز های خود دارند و خب این نشان دهنده این است که شما رقبای بسیار زیادی خواهید داشت. برای این که شما محصولات و خدمات خود را در دید مشتریان و افرادی که نیاز به محصول و خدمات شما دارند قرار دهید باید در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشید.

 

 

.

بازاریابی با ویدئوهای خلاقانه - سپناوب - sepnaweb
بازاریابی با ویدئوهای خلاقانه – سپناوب – sepnaweb

ویدئو مارکتینگ

بازاریابی با ویدئوهای خلاقانه

یکی از جدیدترین و خلاقانه ترین روش ها به منظور جذب مخاطبان در بازار هدف کسب و کارها، استفاده از بازاریابی ویدئویی یا ویدئو مارکتینگ می باشد. این بازاریابی با استفاده از جنبه های بصری و از طریق ویدئوهای خلاقانه مخاطبان را به صورت ناخودآگاه به توجه به برند شما جذب می نماید. بازاریابی ویدئویی به کسب و کارهای مختلف کمک می نماید که به صورت قدرتمند باعث افزایش حجم ترافیک سایت شما شده و به این صورت به رونق کسب و کارها کمک نماید.

اصول بازاریابی ویدئویی|

همه آنچه در بازاریابی ویدئویی نیاز دارید در سپناوب

یکی از مهم ترین مزیت هایی که ویدئو مارکتینگ به همراه دارد، بالا بردن ترافیک سایت شما و به این ترتیب بالا بردن رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل می باشد. مجموعه تخصصی سپنا وب در بازاریابی ویدئویی در تبلیغ برند شما با استفاده از به کارگیری اصولی ویدیو مارکتینگ شما را یاری می رساند. این اصول عبارت اند از:

  • ساخت چندین ویدئو
  • قرار دادن لینک های مرتبط در کنار ویدئوها
  • استفاده از متن در کنار ویدئوها
  • انیمیشن و صداگذاری در بازاریابی ویدئویی

 

دریافت مشاوره - سپناوب - sepnaweb
دریافت مشاوره – سپناوب – sepnaweb
خدمات مجموعه سپنا وب -sepnaweb.com
خدمات مجموعه سپنا وب -sepnaweb.com