قدرت رسانه‌ها را در اختیار بگیرید

کسب‌وکار شما پر از محتوای ارزشمند است که انتشار مداوم آنها در رسانه‌ها باعث برندسازی، کسب اعتبار و ارتباط موثر با مخاطبانتان خواهد شد

برندسازی پویا و ماندگار

به جای تبلیغات پرهزینه و گذرا، جایگاهی ماندگار در ذهن مخاطبانتان بسازید. برند شما، گنجینه با ارزشی از اتفاقات و دستاوردهای مهم است که با رسانه‌ای کردن آن‌ها، علاوه بر کسب اعتبار، افکار عمومی را به سمت خود جلب می‌کنید. بدین ترتیب، از رقبایی که تنها بر شیوه‌های سنتی و تبلیغات مستقیم تکیه کرده‌اند، فاصله می‌گیرید.

سبک جدید بازاریابی در عصر جدید

تکه پازل گم شده بازاریابی محتوایی شما اینجاست. محتوایی متشکل از متن، عکس، ویدئو و اینفوگرافیک را با چند کلیک در صدها رسانه منتشر و با بهره گیری از ویترین‌های محتوایی، ترافیک را روی آن هدایت کنید. لینک‌سازی گسترده‌تری کرده و در نتایج جستجوهای گوگل بیشتر دیده شوید. در نهایت با گزارش لحظه‌ای، دستاوردهای کمپین را تحلیل کنید.

روابط عمومی سریع و گسترده

اینکه از طریق یک درگاه و تنها با چند کلیک، قدرت ده‌ها خبرگزاری و رسانه را در اختیار بگیرید و مخاطب خاص خود را جذب کنید، رویایی است که به واقعیت تبدیل شده است. سرعت عمل و گستردگی پوشش رسانه‌ای نه تنها در بحران‌ها، که در اجرای فرآیندهای عادی روابط عمومی هم کار شما را آسان می‌کند.

جای شما در میان کسب و کارهای موفق خالیست

بیش از 1500 شرکت و کسب‌وکار در صنایع گوناگون، تجربه‌ای تازه از حضور در رسانه‌ها را تجربه کرده‌اند. سهم صدای شما در رسانه‌ها و در مقایسه با رقبایتان چقدر است؟

با چند کلیک کسب‌وکارتان را رسانه‌ای کنید

 لذت اجرای کمپین‌های رسانه‌ای و حضور موثر و دائمی در رسانه‌ها را تجربه کنید.

پلن اختصاصی برای افزایش اعتبار وب سایت با درج محتوا در رسانه های خبری معتبر

افزایش اعتبار وب سایت در رسانه های خبری رسمی می تواند اعتبار رسانه ها و وبسایت شما را در موتور های جستجو به طور فوق‌العاده ای افزایش دهد. با ورود کسب و کار شما به رسانه های خبری رسمی اعتماد مشتریان شما هم افزایش می یابد.

[rpt name=”%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%b4%d8%a7%d8%b1-%d8%ae%d8%a8%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%86%d9%87-%d9%87%d8%a7″]

برای دریافت اطلاعات بیشتر درخواست خود را ثبت کنید    .