قدرت رسانه‌ها را در اختیار بگیرید

کسب‌وکار شما پر از محتوای ارزشمند است که انتشار مداوم آنها در رسانه‌ها باعث برندسازی، کسب اعتبار و ارتباط موثر با مخاطبانتان خواهد شد

برندسازی پویا و ماندگار

به جای تبلیغات پرهزینه و گذرا، جایگاهی ماندگار در ذهن مخاطبانتان بسازید. برند شما، گنجینه با ارزشی از اتفاقات و دستاوردهای مهم است که با رسانه‌ای کردن آن‌ها، علاوه بر کسب اعتبار، افکار عمومی را به سمت خود جلب می‌کنید. بدین ترتیب، از رقبایی که تنها بر شیوه‌های سنتی و تبلیغات مستقیم تکیه کرده‌اند، فاصله می‌گیرید.

سبک جدید بازاریابی در عصر جدید

تکه پازل گم شده بازاریابی محتوایی شما اینجاست. محتوایی متشکل از متن، عکس، ویدئو و اینفوگرافیک را با چند کلیک در صدها رسانه منتشر و با بهره گیری از ویترین‌های محتوایی، ترافیک را روی آن هدایت کنید. لینک‌سازی گسترده‌تری کرده و در نتایج جستجوهای گوگل بیشتر دیده شوید. در نهایت با گزارش لحظه‌ای، دستاوردهای کمپین را تحلیل کنید.

روابط عمومی سریع و گسترده

اینکه از طریق یک درگاه و تنها با چند کلیک، قدرت ده‌ها خبرگزاری و رسانه را در اختیار بگیرید و مخاطب خاص خود را جذب کنید، رویایی است که به واقعیت تبدیل شده است. سرعت عمل و گستردگی پوشش رسانه‌ای نه تنها در بحران‌ها، که در اجرای فرآیندهای عادی روابط عمومی هم کار شما را آسان می‌کند.

جای شما در میان کسب و کارهای موفق خالیست

بیش از 1500 شرکت و کسب‌وکار در صنایع گوناگون، تجربه‌ای تازه از حضور در رسانه‌ها را تجربه کرده‌اند. سهم صدای شما در رسانه‌ها و در مقایسه با رقبایتان چقدر است؟

با چند کلیک کسب‌وکارتان را رسانه‌ای کنید

 لذت اجرای کمپین‌های رسانه‌ای و حضور موثر و دائمی در رسانه‌ها را تجربه کنید.

پلن اختصاصی برای افزایش اعتبار وب سایت با درج محتوا در رسانه های خبری معتبر

افزایش اعتبار وب سایت در رسانه های خبری رسمی می تواند اعتبار رسانه ها و وبسایت شما را در موتور های جستجو به طور فوق‌العاده ای افزایش دهد. با ورود کسب و کار شما به رسانه های خبری رسمی اعتماد مشتریان شما هم افزایش می یابد.

انتشار در 43 رسانه خبری معتبر
شبکه برنزی رسانش (لینک‌ها nofollow است)
انتشار در گوگل نیوز
انتشار در توییتر
انتشار در فیسبوک
انتشار در رسانه های برتر
مبلغ سرمایه گذاری
790,000 تومان
انتشار در 46 رسانه خبری معتبر
شبکه نقره‌ای رسانش (لینک‌ها nofollow است)
انتشار در گوگل نیوز
انتشار در توییتر
انتشار در فیسبوک
انتشار در رسانه های برتر
مبلغ سرمایه گذاری
990,000 تومان
انتشار در 7 رسانه خبری معتبر
کارآفرینی و استارتاپ
انتشار در گوگل نیوز
انتشار در توییتر
انتشار در فیسبوک
انتشار در رسانه های برتر
مبلغ سرمایه گذاری
2,990,000 تومان

برای دریافت اطلاعات بیشتر درخواست خود را ثبت کنید.

هدفی که دنبال می کنیم

هدف مجموعه سپناوب رشد سریع و تهیه یک نقشه راه درست برای افرادی که علاقمند ورود به کسب و کار های اینترنتی هستند می باشد. ما با ارائه مشاوره های لازم،  برگزاری دوره های آموزشی و ارائه خدمات مورد نیاز می توانیم روند شروع کسب و کار شما را تسریع ببخشیم و با هدف گذاری مناسب کسب و کار شما را به نقطه دلخواه برسانیم. روش ما برای تسریع در روندها استفاده از اهرم و ابزار هایی هستند که فعالیت های لازم را خودکار سازی می کنند و این باعث می شود تا شما زمان بیشتری را به دست بیاورید و بیشتر فعالیت خود را برای توسعه کسب و کار خود قرار دهید. بزرگترین مشکل افراد این هست که زمان کافی برای مدیریت کسب و کار اینترنتی خود ندارند.

©تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه سپناوب می باشد.