6 روش افزایش فروش اینترنتی

روش افزایش فروش اینترنتی

امروزه بیشتر کسب و کارها به فروش محصولات خود در اینترنت روی آوردند. آنها به این نتیجه رسیده اند که روش افزایش فروش اینترنتی به شگردها و ترفندهایی نیاز دارد. تا بتوان از رقبای خود جلوتر افتاد.

ما سعی خواهیم کرد تا به مهمترین روش های افزایش فروش اینترنتی در این پست بپردازیم.

اما به نظر می آید که تنها دانستن روش های افزایش فروش کافی نیست. باید مغز خلاق خود را فعال کنید. به ایده های جدیدی برای رسیدن به فروش بیشتر فکر کنید. مهمترین دلیل این امر داشتن رقبای زیادی در این صنعت می باشد.

در کسب وکارهای اینترنتی شما باید هر روز به فکر پیشرفت باشید دانش خود را ارتقاء دهید. چون ایستا بودن در این بازار برابر با عقب افتادن از رقیبان است.

موارد زیر را در وب سایت خود با روش های موجود در مدت زمان های مشخص بیازمایید. نتایج را ثبت کنید. تا با آزمون و خطا بتوانید بهترین های آن را که در وب سایت شما نتیجه خوبی می دهد شناسایی کنید. همچنین شجاعت امتحان کردن ایده های جدید خود را نیز داشته باشید.

برای افزایش فروش در صفحه اول وب سایت تنها یک محصول یا خدمت را ارائه کنید.

این مورد در شما ترس بسیاری را ایجاد می کند و از این که با این کار شما دامنه افرادی که می توانند از شما خرید کنند را کاهش می دهد.

بله درست است اما اعتماد کاربرانی که برای خرید همان محصول وارد وب سایت شما می شوند بسیار افزایش می یابد. این موضوع باعث خواهد شد تا از شما خرید را انجام دهند.

نیاز نیست که همه خدمات خود را حذف کنید. در منو ها و صفحات دیگر باقی خدمات را ارائه کنید.
توضیحات کامل و هر آن چیزی که در مورد این خدمت یا محصول دارید، در صفحه اول وب سایت قرار دهید. این روش اجازه نخواهد داد تا کاربر برای دریافت اطلاعات به سایتی دیگر رجوع کند.

بیشتر بدانید :  چگونه کسب درامد اینترنتی واقعی داشته باشیم؟ (همه فوتوفن ها)

اما این تنها آزمونی است که شما باید جرئت انجام آن را داشته باشید و برای افزایش فروش خود اقدام کنید.

روش افزایش فروش
روش افزایش فروش

تغییر مکان پیشنهاد دریافت خبرنامه

 روش افزایش فروش

ابزار های بسیار زیادی برای دریافت آدرس ایمیل کاربران وجود دارد. با استفاده از این ابزارها می توانید راه های بیشماری برای مدیریت و جمع آوری لیست ایمیل ها داشته باشید.

ما سعی کردیم مهمترین این ابزارها را در مجموعه سپنا وب گردآوری کرده و در مورد آنها مطالبی را بنویسیم.

هرازچندگاهی شما باید مکان قرار گیری این ابزار را تغییر دهید. کاربران سلایق مختلفی دارند و هر فردی دید متفاوتی به سایت شما خواهد داشت. نتیجه دلخواه خود را در هر یک از مکان ها که کسب کردید می توانید آن را انتخاب کنید.

بهترین محل این ابزار در بالا و سمت چپ پیشنهاد می شود. با توجه به طراحی قالب خود باید آن را جایگذاری کنید .

استفاده از تبلیغات شناور  روش افزایش فروش

روش های قدیمی وجود داشت که به popup معروف بودند. ولی در حال حاضر استفاده از آن ها مناسب نیست. پاپ آپ ها پنجره های از صفحه وب بودند. با باز شدن در جلوی دید کاربران اطلاعات تماس یا ایمیل آنها را با پیشنهاد ویژه دریافت می کردند. یا مهمترین محصولات و offer های خود را در آن قرار می دادند.

اما برخی از کاربران از زیاد شدن این موارد ناراضی بودند. باعث شد بزرگترین غول تبلیغاتی دنیا گوگل روشی برای جلوگیری از این کار ابداع کند. همین موضوع باعث منسوخ شدن این روش شد .

اما روش جدید استفاده از تبلیغات شناور است که دقیقا به همان شیوه عمل می کند. اما با تکنیکی جدید و با استفاده از ابزار های جدید.

شما این پیشنهاد ویژه را در کادری شناور در صفحه داخل وب سایت خود به صورت هوشمندانه نمایش می دهید. استفاده از این روش می تواند بسیار سودمندانه باشد و باعث افزایش فروش شما شود.

بیشتر بدانید :  آموزش ثبت دامنه رایگان – فیلم آموزشی

مزایای مختلفی را در متن عنوان خود بیان کنید

سعی کنید مشکل مخاطب خود را شناسایی و نحوه بیان کاربر را هم بیابید. با این روش می توانید بهترین عنوان را انتخاب کنید و به مشکل اساسی کاربر اشاره کنید.

اشاره به مهمترین دغدغه کاربر در متن عنوان مطلب تاثیر بسزایی در باز کردن و ورد به مطلب شما خواهد داشت.

هر گونه نشانه ای از “خریدن” در بالای صفحه را حذف کنید یک روش افزایش فروش

کاربران شما با این تفکر وارد وب سایت شما می شوند که به سوال و دغدغه اصلی آنها پاسخی دهید. پس متن شروع فروش محصول خود را به جا و در موقع مناسب قرار دهید.

باعث نشوید کاربران شما این احساس را پیدا کنند که شما برای فروش محصول به آنها فشار می آورید. پس از اینکه مخاطبان پاسخ خود را یافتند اقدام به خرید محصولات از شما خواهند کرد. این مورد هم به افزایش فروش شما کمک می کند.

 

تصاویر واقعی افزایش فروش را به همراه دارد 

 روش افزایش فروش  | تصویر سازی در ذهن مشتری

استفاده از تصاویر در مطالب و محصولات بسیار مهم است. حتی امروزه به مالتی مدیا ها نیز رسیده است یعنی دیگر تصویر ثابت کافی نیست و ویدیو ها بسیار تاثیر گذارند.

اما تصاویر و ویدیوهای واقعی باید نظر مخاطب را جلب کند و هر چه استفاده از تصاویر بومی شده ی کشورمان استفاده کنید بهتر است.

 

1 دیدگاه درباره “6 روش افزایش فروش اینترنتی

  1. درود بر شما مقاله بسیار ارزشمندی بود
    به نکات واقعا کلیدی اشاره شد ممنونم از نویسنده برای تهیه این پست ارزشمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.