چطور ایده های خلاقانه پولساز پیدا کنیم؟+لیست ایده ها

بگذارید قبل از این که به موضوع پیدا کردن ایده های خلاقانه پولساز بپردازیم یک مورد بسیار مهم و کاربردی را برای شما باز گوو کنم.

چطور خودمان می توانیم ایده های خلاقانه پولساز بسازیم؟

یک فرمول بسیار قدرتمند برای ساخت ایده های خلاقانه پولساز را در همین پست برای شما می نویسم و می شود گفت تنها و اصلی ترین فرمولی هست که هر ایده کسب و کاری از این روش استفاده می کند.

گام اول ایده های خلاقانه پولساز

برای این که به یک ایده خلاقانه برسید باید تفکر رسیدن سریع به کسب درامد بیشتر را از ذهن خود خارج کنید و کلا به پول فکر نکنید ( حداعقل زمانی که برای یک ایده در خال فکر کردن هستید ).

گام دوم ایده های خلاقانه پولساز

خب تا به حال توی زندگی شخصی خودتان مشکلات زیادی داشتید که حاضر بودید پولی پرداخت کنید تا برای شما کسی آن را حل کند. موضوع بسیار سختی نیست. شما برای حل مشکل گرسنگی خودتان از نان وایی ها خرید می کنید. ( ساده ترین حالت ممکن ) لیستی از تمام مشکلات برجسته ای که یا خودتان در زندگی تجربه کرده اید یا می دانید دیگران داشته اند، تهیه کنید. نام لیست خود را ایده های خلاقانه پولساز بگذارید. من کتاب های ماهان تیوموری را هم از اینجا تونستم گیر بیارم مطالب جالبی در رابطه با خلاقیت و کسب و کار نوشته شده بود. برای این کار چند فیلتر اعمال کنید تا لیستی که به دست می آورید یک کتاب ۱۰ هزار صفحه ای نشود.
  • آیا این مشکل برای افراد از اهمیت بالایی برخوردار است؟ اگر این مورد برای فردی از اهمیت بالایی برخودار است می تواند در لیست شما قرار بگیرد.
  • تا به حال تلاشی برای حل مشکل خود انجام داده است؟ اگر برای حل این مشکل تا به حال تلاشی نکرده است به درد تبدیل شدن به ایده های خلاقانه پولساز نخواهد خورد
  • راه حلی برای آن پیدا کرده است؟ راهی برای حل این مشکل پیدا کرده است و آیا شما می توانید راهی بهتر و ارزانتر سریع تر و … برای آن پیشنهاد دهید؟ اگر بله در لیست خود آن را بنویسید.
و خب برای این کار کمی به ذهن خودتان رجوع کنید می توانید فیلتر های بیشتری نیز پیدا کنید . در نهایت مواردی که شما برای آن راه حلی مناسب می توانید ارائه کنید را جدا کنید و بقیه را پاک کنید.

گام سوم  ایده های خلاقانه پولساز

لیست شما تا این جای کار قابل قبول است آن را به لیستی که ایده های خلاقانه پولساز واقعی خواهد شد تبدیل کنید. شما نمی توانید برای تعداد زیادی از افراد ( مثلا ۱۰ هزار نفر ) همه ی ایده های خود را که در لیست دارید مطرح کنید و تک تک نظر آنها را بپرسید. خب چه باید کرد ؟ نام لیست شما چیست ؟ ایده های خلاقانه پولساز کمی خلاقیت برای بهبود لیست خودتان انجام دهید. موتورهای جستجو امروزه بهترین مکان برای پیدا کردن راه حل ها است و بیشتر مردم دارن برای رفع نیاز خودشان در اینترنت جستجو می کنند. ابزار های سئو را تبدیل به ابزار بازاریابی خود کنید و از آنها برای پیدا کردن تعداد افرادی که به ایده های شما نیاز دارند استفاده کنید. یک ابزار را به شما معرفی می کنم اما این پست برای آموزش این ابزار نیست و امید وارم که در آینده در بخش سئو وب سایت مقاله ای در رابطه با این ابزار بنویسیم. http://kwfinder.com

تبریک شما لیست خودتان را به ایده های خلاقانه پولساز واقعی تبدیل کرده اید.

اما مطعان کار به این سادگی نیست و موارد بسیار زیادی را باید تست کنید و به اصطلاح با آزمون و خطا لیست ایده های خلاقانه پولساز بهتری تهیه کنید.
این هم یک ویدیو آموزش  ایده های خلاقانه پولساز

لیست  ایده های خلاقانه پولساز پیشنهادی ما – چیزی که به دنبال آن هستید

قبل از این که لیست ایده ها را بخوایند اجازه دهید تا کانال های عرضه خدمات و محصولات را هم برای شما توضیح دهم و اگر تمایلی به اجرای یکی از این روش ه داشتید ذهنتان آماده باشد و بدانید باید از کجا شروع کنید .
  • شبکه های اجتماعی بخصوص اینستاگرام یکی از بهترین روش های پیدا کردن مشتری خدمات یا محصولاتتان شبکه های اجتماعی است و خب در ایران اینستاگرام یکی از بهترین ابزار های بازاریابی شبکه ای محسوب می شود . شما می تونید در رابطه با اینستاگرام و خب آموزش کار با اینستاگرام را بخوانید.
  • وب سایت های فروشگاهی یکی دیگر از راه های عرضه محصولات و خدمات وب سایت ها هستند و خب راهترین روش فروشگاه های اینترنتی ساخت وب سایت با ابزار های جدید است . شما می تونید در دوره رایگان آموزش طراحی سایت ما شرکت کنید.

محصولات تزئینی طراحی کنید و از روش های مختلف وب سایت یا شبکه های اجتماعی ان را عرضه کنید

از لیست ایده های خلاقانه پولساز

محصولات تزئینی یکی از محصولات همیشه پر تقضایی هست که امروزه افراد بسیار زیادی در اینترنت به دنبال آن جستجو می کنند. و بیشتر مخاطبین شما خانم ها هستند. پیشنهاد می کنم اگر به دنبال ایده های خلاقانه پولساز هستید که بتوانید در منزل کار کنید، این گزینه را انتخاب کنید.

نمایندگی محصولات یا خدمات اینترنتی را بپذیرید

از لیست ایده های خلاقانه پولساز

ایده های خلاقانه پولساز
ایده های خلاقانه پولساز
در این مورد کمی باید دقت کنید. دلید این دقت کردن این است که در این حوزه افراد می توانند به سادگی وارد بشوند و این یعنی به احتمال زیاد رقبای بیشتری خواهید داشت. من توصیه می کنم که در قبول کردن نمایندگی بیشتر تحقیق کنید و دقیقا رقبای خوداتن را بشناسید. آیا شما می تونید بهتر از آنها عمل کنید ؟ یکی از این روش ها پذیرش نمایندگی پنل پیامکی هست و اگر بتونید خوب روی این کار تمرکز کنید یکی از بهترین و پر درامد ترین شغل ها می تواند برای شما باشد .

فروش از انبار دیگران

از لیست ایده های خلاقانه پولساز

تولید کننده های بسیار زیادی هستند که می توانند با شما همکاری کنند و محصولات خودشان را برای عرضه در اختیار شما قرار دهند . شما بدون نیاز داشتن انبار می توانید محصولات را در سایت خود قرار دهید. با دریفات سفارش از تولید کننده محصولا را به مشتری برسانید. وب سایت های بسیاری هستند که این سرویس ها را به شما می دهند shopify یکی از این وب سایت ها هست.

بنویسید تا پول به دنبال شما بیاد

از لیست ایده های خلاقانه پولساز

ایده های خلاقانه پولساز
ایده های خلاقانه پولساز
موضوع از این قرار هست که شما در رابطه با یکی از موضوعات و مشکلات افراد جامعه یک وب سایت یا وبلاگی را باز می کنید و واقعا در آن مطالبی تکان دهنده ( جذاب ) می نویسید. خب این یعنی کاربران بسیاری را به خود جذب کرده اید که نوشته های شما را دنبال می کنند . بیشتر برند ها به دنبال چنین وب سایت هایی هستند که به صورت مکاملا تخصصی روی یک موضوع خاص دارن مطلب می نویسند و مخاطبین زیادی هم دارند. اون موقع هست که برای تبلیغ برند ها می توانید پول خوبی دریافت کنید. توصیه من این هست اگر زیر ۲۶ سال سن شما هست از الان شروع کنید و در عرض یک سال می توانید به درامد خوبی برسید و کافی هست موضوع خود را با دقت انتخاب کنید. این مورد موتونه یکی از بهترین موارد ایده های خلاقانه پولساز باشه.

برگزاری کارگاه و سمینار ایده های خلاقانه پولساز نیست اما :

اگر بتونید خودتان را به یک برند در یک حوزه کاری کارامد تبدیل کنید می توانید سمینار ها و کارگاه های گران قیمتی را برگذار کنید. از لیست ایده های خلاقانه پولساز خود می توانید یک مورد را انتخاب کنید. در آن شروع به مطالعه کنید ( مثلا ۳ هزار ساعت مطالعه با درک عمیق ) می تونه شما را به یک متخصص در آن زمینه تبدیل کنه البته به نظرم با عدد کمتری هم می توانید به این مهارت دست پیدا کنید .

سخن پایانی نوشته شده برای ایده های خلاقانه پولساز

تصویه من این هست که از روش هایی که در اول این مقاله در رابطه با این که چطور ایده های خلاقانه پولساز بسازید استفاده کنید و با مواردی که گفته شده تلفیق کنید و به یک ایده های خلاقانه پولساز واقعی برسید.

از شما می خوام این مقاله را با عنوان ایده های خلاقانه پولساز به دوستان خودتان معرفی کنید.

خلاصه مطلب
چطور ایده های خلاقانه پولساز پیدا کنیم؟+لیست ایده ها
عنوان
چطور ایده های خلاقانه پولساز پیدا کنیم؟+لیست ایده ها
توضیحات
چطور ایده های خلاقانه پولساز پیدا کنیم؟+لیست ایده ها ~ قبل ازاین که به دنبال لیست ایده ها باشید به این موضوع پی ببرید چطورایده ها راپیدا کنید
نویسنده
سپنا وب - sepnaweb
سپناوب sepnaweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.