آموزش ساخت هاست رایگان – فیلم آموزشی

آموزش ساخت هاست رایگان – فیلم آموزشی : هدف این ویدیو این هست که به شما محلی برای تست و آزمایش وب سایت هایتان بدهد. مواردی زایدی هست که شما می توانید از این نوع هاست رایگان برای آنها استفاده کنید. حتما این مورد را در نظر داشته باشید که از این هاست ها برای راه اندازی کسب و کار خود استفاده نکنید. هاست های رایگان محدودیت هایی را برای شما قائل می شوند.

برای ساخت هاست رایگان شما باید دقیقا ماننده ویدیو آموزشی مراحل زیر را انجام دهید :

  • ورود به وب سایت com
  • انتخاب سرویس هاست
  • ثبت نام اولیه
  • انتخاب پسورد
  • تایید آدرس ایمیل

 

ورود به وب سایت freehostia.com 

سعی کردیم تا یکی از بهترین سرویس دهنده های هاستینگ که سرویس رایگان آن امکانات مناسبی برای کاربران در نظر گرفته انتخاب کنیم. برای وارد شده به وب سایت از آدرس freehostia.com استفاده کنید.

 

انتخاب سرویس هاست

برای شروع ثبت نام روی کلید signup کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید. در این مرحله شما باید پیکربندی سرویس درخواستی خود را انجام دهید. باید انتخاب کنید که چند ماه می خواهید این سرویس را دریافت کنید. دامنه ای که می خواهید روی این هاست رایگان نصب شود را در کادر مورد نظر تایپ کنید.

شما باید انتخاب کنید که نیاز به نصب کدام نرم افزار به صورت پیشفرض دارید که ما در این مرحله دسته بلاگ ها وردپرس را انتخاب کردیم. نامه دامنه که دارید و ثبت شده کرده اید را وارد کنید.

در آخر شما مراحل captcha  ( من ربات نیستم) را انجام دهید و وارد صفحه بعد با زدن دکمه continue شوید.

 

بیشتر بدانید :  ویدیو و ایده کسب و کار اینترنتی | کسب درآمد بیشتر

ثبت نام اولیه هاست رایگان

اطلاعات کاربری خود را وارد کنید البته به خاطر این که شما در حال ساخت یک هاست رایگان هستید نیازی به ورود صحیح اطلاعات نیست و می توانید حتی از ایمیل های موقت که در آموزش های قبلی برای شما گذاشته شده استفاده کنید.

 

انتخاب پسورد

صفحه بعدی که برای شما نمایش داده می شود از شما می خواهد برای حساب کاربری خود یک کلمه عبور تعیین کنید و بعد از وارد کردن آن شما به سرویس رایگان هاست خود وارد می شوید.

 

تایید آدرس ایمیل در هاست رایگان

در صفحه اصلی سرویس هاست رایگان شما پیغامی نمایش داده می شود که به شما اعلام می کند تا ایمیل خود را تایید کنید در صورتی که از ایمیل موقت استفاده می کنید و ایمیل تاییدیه برای شما ارسال نشده از کلید resend استفاده کنید و ایمیل خود را دوباره بررسی کنید.

حالا روی لینک تایید کلیک کنید تا تمام مراحل ساخت یک هاست رایگان به اتمام برسد. امید وارم که این ویدیو آموزشی برای شما دوست عزیز مفید باشد. دوباره یادآور می شوم که به هیچ وجه از این نوع سرویس ها برای راه اندازی کسب و کار حرفه ای استفاده نکنید.

خلاصه
آموزش ساخت هاست رایگان - فیلم آموزشی
عنوان
آموزش ساخت هاست رایگان - فیلم آموزشی
توضیحات

آموزش ساخت هاست رایگان - فیلم آموزشی : هدف این ویدیو این هست که به شما محلی برای تست و آزمایش وب سایت هایتان بدهد. مواردی زایدی هست که شما می توانید از این نوع هاست رایگان برای آنها استفاده کنید. حتما این مورد را در نظر داشته باشید که از این هاست ها برای راه اندازی کسب و کار خود استفاده نکنید

بیشتر بدانید :  آموزش ثبت دامنه رایگان – فیلم آموزشی

2 thoughts on “آموزش ساخت هاست رایگان – فیلم آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.