حرفی جدید برای 👌 موفقیت در کسب و کار های کوچک

می دانم که از مقالات تکراری که در اینترنت به عنوان موفقیت در کسب و کار انتشار پیدا کرده اند خسته شده اید. برای همین تصمیم گرفتم مطلبی متفاوت و کاملا واقع گرانه در رابطه با این موضوع برای شما دوستان به اشتراک بگذارم.

 

چرا مطالب انتشار یافته در برخی وب سایت ها دردی از شما دوا نمی کنند ؟

قبل از هر چیزی این را بگویم که وقتی شما به دنبال عبارتی در اینترنت می گردید گوگل نتایجی را برای شما خواهد آورد.

با این که گوگل یک ربات هوشمند است اما نمی تواند نیت انتشار کننده مطلب را درک کند.

فردی که برای وب سایت بیتوته مطلبی در رابطه با موفقیت در کسب و کار می نویسد به نظر من تا به حال کسب و کار خودش را راه اندازی نکرده است. برای همین تنها می تواند با نوشتن 5 نکته اشتباه یا درست کاربران بیشتری جذب وب سایت کند.

 

موفقیت در کسب و کار

اولین قدم برای موفقیت در کسب و کار که می تواند دنیای شما را تغییر دهد

اولین جایی که باید شروع کنید از هر چیز دیگری به شما نزدیکتر است 😃 خود شما اولین قدم برای شروع هستید. ایجاد تغییر در خودتان اولین گامی هست که باید بردارید .

چند مورد بسیار مهم را می خواهم به شما بگویم و می دانم چون این موارد را به صورت متنی می خوانید و رایگان، به احتمال زیاد از اهمیت آن با خبر نیستید اما در برداشتن این قدم بسیار بسیار مهم خواهد بود.

  • شناسایی باور ها یا عاداتی که شما را از رسیدن به موفقیت در کسب و کار باز می دارد
  • تغییر و جایگزین این باور ها و عادات با نقطه مقابل آن ( عادات مثبت )
  • سنجش و اندازه گیری نتیجه تغییرات

مورد آخر را هیچ فردی در اوایل کار نمی تواند و نمی خواهد انجام دهد چون از نتیجه آن ترس دارد. اما همه این سه مورد وقتی جواب میدهد که مورد سوم را نیز انجام داده باشید.

 

کسب و کار خود را واقعا متفاوت مدیریت کنید

همیشه 90% مردم به یک شکل عمل می کنند. شما سعی کنید به دنبال جدید ترین ایده ها برای هر بخش از کسب و کارتان باشید

بیشتر بدانید :  چرا باید فروشگاه های اینترنتی داشته باشیم؟

مخصوصا برای بازاریابی محصولات خود روش و سبک خودتان را بوجود آورید. مردم از روش های قدیمی فروش زورکی بیذارند.

کافیه واقعا مشکل مردم را حل کنی خودشان با پول به سراغتان خواهند آمد.

بیشتر افراد در ایام تعطیل و مناسبت های خاص محصولات خودشان را با  تخفیف عرضه می کنند، شما هم میخواهید مانند این 90% باشید یا به دنبال کاری متفاوت خواهید بود؟  برای موفقیت در کسب و کار جزء افراد معدود موفق قرار بگیرید.

موفقیت در کسب و کار
موفقیت در کسب و کار

3 استراتژی که کسب و کار شما را در مسیر موفقیت قرار خواهد داد

دنیای واقعی راه اندازی کسب و کارها با نوشته هایی که در اینترنت می خوانید بسیار متفاوت است. پس از ما این انتظار را نداشته باشید که همان مطالب را برای شما بازگو کنیم. این سه مورد از مهم ترین واقعیت های راه اندازی کسب و کار می باشد که ما با آزمون خطا در این چند سال تجربه کرده ایم.

  • برای کسب و کار خود هدف گذاری داشته باشید

مهم ترین هدف شما پیشرفت و رشد کسب و کارتان است. برای آن اهداف بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت تعیین کنید در سر رسید هر یک از هدف هایتان، آن را بسنجید و با بازبینی کنید. نقاط قوت و ضعف را یادداشت کنید. از آن ها به عنوان تجاربی که کسب کرده اید استفاده کنید.

  • به جای این که تعداد تخصص های زیادی را همزمان پوشش دهید در یک تخصص، عمیق تر وارد شوید

خیلی وقت ها به خاطر ترس از نداشتن مشتری تعداد زیادی از تخصص ها را در کسب و کار خودمان پوشش می دهیم تا مشتریان زیادی داشته باشیم. این ترس را از بین ببرید و متخصص تر شوید.

  • برای دریافت نتایج به کسب و کار خود زمان دهید

همیشه افرادی را دیده ایم که تا چند ماه از شروع کاری نگذشته است از وضعیت بد آن ناراحت می شود و به دنبال تغییر حوزه کاری می رود. بیشتر افرادی که کسب و کار های اینترنتی راه اندازی می کنندد به دلیل ارزان بودن بستر هر سه ماه یک بار کار خودشان را تغییر می دهند و این بزرگترین اشتباهی است که انجام می دهند.

بیشتر بدانید :  6 روش افزایش فروش اینترنتی

 

زیر پای کسب و کار خودتان را خالی نکنید ( اشتباه بزرگ اکثر افراد)

بیشتر افراد تا کاری را شروع می کنند و درآمدی از آن کسب می شود به فکر بالا بردن هزینه های زندگی خود می افتند ( البته به صورت کاملا ناخود آگاه).

درآمدی که از کسب و کار خود به دست آوریده اید در اوایل کار باید بیشتر برای رشد آن هزینه کنید، نه برای هزینه های زندگیتان.

توسعه کسب و کار های اینترنتی شاید به دلیل ابزار های رایگان آن چنان هزینه ای نداشته باشند اما شما همیشه خودتان نمی تانید تمام کار ها را به تنهایی انجام دهید و باید به دنبال روش هایی برای افرایش سرعت کار باشید

موفقیت در کسب و کار
موفقیت در کسب و کار

نهنگی که می تواند استخوان های کسب و کار شما را خرد کند

بیشتر افراد وقتی کاری را شروع می کنند آنقدر در مدیریت زمان به مشکل بر می خورند به این نتیجه می رسند ، همه زمان خود را باید برای کار بگذارند. استخوان های کسب و کار شما زمان هست و نهنگی که آن را خرد می کند نحوه تفکر شماست.

حال بهتر این است که شما به دنبال روش های مناسب برای سریعتر کردن روند کار ها باشید و از پول برای انجام برخی از فعالیت ها استفاده کنید.

این شما نیستید که باید نوکر پول باشید، این پول هست که باید برای شما کار کند. زمان با ارزشتر است، و از آن باید برای موارد که سود بیشتری برای شما خواهد آورد استفاده کنید.

 

4 مورد اصلی که باید برای آن زمان بگذارید تا کسب و کار موفقی داشته باشید

این موارد را احتمالا شنیده اید اما به نظر هیچ وقت نتوانسته اید به آن عمل کنید. آن ها را با شرایط خود تغییر دهید ولی در نهایت انجام شود.

  • آموزش و یادگیری
  • برنامه ریزی
  • بازبینی و بازنگری
  • مدیتیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.