راه اندازی کسب و کار | 4 گام برای انتخاب حوزه کاری

در این ویدیو در رابطه با راه اندازی کسب و کار مطالبی را بیان کردم که متن این ویدیو در زیر نوشته شده است.

سلام به کاربران محترم مجموعه سپنا وب.

 

راه اندازی کسب و کار | شما تا الان حوزه ی کاریتون رو مشخص کردید؟

اگه من از تعدادی از افراد دوباره بپرسم که شما حوزه ی کاریتون رو مشخص کردید یا نه؟ پاسخ میدن که نه هنوز فعلا داریم دنبال حوزه کاری مورد علاقمون میگردیم.  باید بگم که این پاسخ یک بهونه است برای اینکه کم کاری خودمون، برای اینکه کار نکردن و یا پیشرفت نکردن خودمون رو مخفی کینم.

 

قبل راه اندازی کسب و کار باید حوزه ی کاری مورد علاقمون رو پیدا کنیم باید 4 گام رو طی کنیم.

گام اول این هست که در مورد کاری که انجام میدیم علاقه به خرج بدیم.

راه اندازی کسب و کار و گام اول در انتخاب حوزه کاری

اشتباه مردم اینه که وقتی افراد موفق و یا مشهور رو میبینن، میگن که منم دوست دارم مثل اونا در راه اندازی کسب و کار خودم موفق بشم. منم دوست دارم مثل اونا مشهور بشم و یک زندگی کامل و ایده آلی رو داشته باشم. اشتباه مردم اینه که فقط 5 درصد از زندگی اونها و یا رویداد کاری اونهارو میبینن و از روی اون قضاوت میکنن و تصمیم میگیرن. 95 درصد از زندگی افراد معروف و مشهور صرف رفت و آمد، صرف تمرینات سخت، صرف مذاکرات، قراردادها و همچین مواردی میشه.

 

گام دوم این هست که در مورد دلیل انجام یک کار علاقه به خرج بدی.

راه اندازی کسب و کار و گام دوم در انتخاب حوزه کاری

همانطور که گفتم 95 درصد از زندگی افراد موفق و مشهور صرف رفت و آمد، صرف مذاکرات، قراردادها، صرف سفر و یا تمرینات سخت میشه. اونها ممکنه از 95 درصد از زندگیشون ممکنه لذت نبرن اما همیشه در تلاش هستند. اونها دلیل انجام یک کارو دوست دارن، اونها نتیجه یک کارو دوست دارن. دوست دارن که موفق بشن، دوست دارن که به نتیجه دلخواهشون برسن.

نتیجه دلخواه برای یکی ممکنه این باشه که به یکی کمک کنه. نتیجه دلخواه برای یکی ممکنه این باشه که بره روی صحنه و مشهور بشه. شما هم باید نتیجه کار رو دوست داشته باشین تا بتونید که 95 درصد رو تلاش کنید تا به نتیجه ای که دوست دارید برسید.

 

بیشتر بدانید :  چگونه یک متن تبلیغاتی جذاب برای مشتری بنویسیم؟ متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

گام سوم این هست که در مورد شیوه ی انجام یک علاقه به خرج بدید

 

وقتی که شما یک کسب و کاری رو شروع کردید، بهتر هست که اون رو به بهترین شیوه ی ممکن انجامش بدید. مشتاق انجامش باشید. وقتی که شما به شیوه ی انجام کارتون علاقه داشته باشید باطبع کیفیت کارتون، انجام کارتون و نتیجه ای که از اون کار حاصل میشه به بهترین شیوه ی ممکن خواهد بود.

 

گام چهارم این هست که در مورد اینکه برای چه کسی دارید این کار رو انجامش میدید علاقه به خرج بدید

 

اینکار رو برای کسی انجامش بدید که از کار شما سود و نفع میبره. اون شخص ممکنه که همسرتون باشه. یا ممکنه فرزندانتون باشن. یا خانوادتون یا شهرتون کشورتون و یا اینکه یک شخص دیگه ای باشه. و باید حتما توجه داشته باشین که اون شخص نباید خود شما نباشین.

 

مسیر کاریتون همواره سبز

خلاصه
مراحل راه اندازی کسب و کار -4 گام برای انتخاب حوزه کاری
عنوان
مراحل راه اندازی کسب و کار -4 گام برای انتخاب حوزه کاری
توضیحات

شما تا الان حوزه ی کاریتون رو مشخص کردید؟اگه من از تعدادی از افراد دوباره بپرسم که شما حوزه ی کاریتون رو مشخص کردید یا نه؟ پاسخ میدن که نه هنوز فعلا داریم دنبال حوزه کاری مورد علاقمون میگردیم.  باید بگم که این پاسخ یک بهونه است برای اینکه کم کاری خودمون، برای اینکه کار نکردن و یا پیشرفت نکردن خودمون رو مخفی کینم.

بیشتر بدانید :  چه کسب و کاری را انتخاب کنیم بهتر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.