خدمات تبلیغ نویسی

روشهاي جذب و متقاعد كردن ديگران

تبلیغ نویسی (copywriting) یعنی مهارتی که با آن می توانی متن های متقاعدکننده ای را برای مخاطبانت بنویسی تا اقدام به عمل خاصی کنند. وقتی صحبت از تبلیغ نویسی میشه خیلی ها ذهنشان به سراغ صفحات محصول در وب می رود. در صورتی که تبلیغ نویسی مهارتی است که در هرجایی مثل صفحات محصول در سایت، شبکه های اجتماعی، بیلبوردهای خیابانی، تراکت، بنر، بروشور و … کاربرد دارد.

 

 

خدمات تبلیغ نویسی - سپنا وب - sepnaweb
خدمات تبلیغ نویسی – سپنا وب – sepnaweb

 
البته تبلیغ نویسی محدود به سایت نمی شود. تبلیغ نویسی در شبکه های اجتماعی، بیلبوردهای شهری، تراکت ها، بروشورها و حتی تبلیغات کلامی هم کاربرد دارد و شما می توانید آن را در جهت متقاعد سازی مشتری از آن استفاده کنید.

متاسفانه در بسیاری از سایت های ایرانی مشاهده می کنیم که در صفحه محصول فقط چند عکس از محصول و قیمت آن را نوشته است و هیچ آثاری از توضیحات اضافی و مزایایی که این محصول برای خریدار خواهد داشت، نیست. نه عنوان مناسبی و نه نوشته ی متقاعد سازی مناسبی در جهت اقدام به خرید مشتری وجود ندارد و بعد از مدتی صاحب سایت ادعا می کند که من چند سال است که این سایت را دارم ولی خریداری برای محصولاتم ندارم.

دوره آموزش نکات طلایی تبلیغ نویسی
دوره آموزش نکات طلایی تبلیغ نویسی

آموزش نکات طلایی تبلیغ نویسی محصول و خدمات جهت افزایش فروش

شما در این پکیج آموزشی نکات مهم و حرفه ای را که نیاز است تا مشتری های خود را متقاعد سازید تا محصول شما را تهیه کنند و یا از خدمات شما استفاده کنند، آموزش می بینید. این محصول جهت تبلیغ کلامی، تبلیغ محصولات در سایت، تبلیغ خدمات، تبلیغ محصو و یا خدمات در بیلبوردهای شهری، تراکت ها، بنرها و هر آگهی دیگری کاربرد دارد.

 

 

 

 

 

 

.

.

.

.

دریافت مشاوره - سپناوب - sepnaweb
دریافت مشاوره – سپناوب – sepnaweb
خدمات مجموعه سپنا وب -sepnaweb.com
خدمات مجموعه سپنا وب -sepnaweb.com

 

 

عنوان
تبلیغ نویسی صفحات - ایمیل - وب سایت - بنر - محتوای شبکه های اجتماعی
خدمات
تبلیغ نویسی صفحات - ایمیل - وب سایت - بنر - محتوای شبکه های اجتماعی
ارائه دهنده
سپنا وب - sepnaweb,
به صورت
iran
توضیحات کوتاه
شما هم محصولات خود را به راحتی بفروشید . تبلیغ نویسی یعنی مهارتی که با آن می توانی متن های متقاعدکننده ای را برای مخاطبانت بنویسی تا اقدام به عمل خاصی کنند. تبلیغ نویسی مهارتی است که در هرجایی مثل صفحات محصول در سایت، شبکه های اجتماعی، بیلبوردهای خیابانی، تراکت، بنر، بروشور و … کاربرد دارد.